8 miejsce trampkarzy w Turnieju o Puchar Dyrektora MORiS

W sobotnie przedpołudnie drużyna trampkarzy LKS Wisła Wielka wzięła udział w bardzo mocno obsadzonym Turnieju o Puchar Dyrektora MORiS. Z drużyn reprezentujących Powiat Pszczyński wystąpiły tylko nasz zespół, Iskra Pszczyna, LKS Łąka oraz Znicz Jankowice. Pozostałe zespoły to Ruch Chorzów, Polonia Bytom, Akademia przy GKS Tychy oraz Sprint Katowice.

W tej silnej stawce nasz zespół zajął 8 miejsce, ambitnie walcząc jednak w każdym spotkaniu i szczególnie w dwóch ostatnich meczach tocząc wyrównane pojedynki z rywalami.

Komplet wyników w naszej grupie B:

LKS Wisła Wielka - Akademia przy GKS Tychy 0:5
LKS Wisła Wielka - Znicz Jankowice 0:4
LKS Wisła Wielka - Ruch Chorzów 0:1.

W meczu o 7 miejsce zagraliśmy z LKS Łąka; wynik zakończył się zwycięstwem Łąki 2:1.

Nasz zespół zagrał w następującym składzie:
Marcin Szewczulak - Michał Popek, Michał Ploch, Michał Michna, Maciej Filipiuk, Jeremiasz Wrożyna, Hanna Wieczorek, Przemysław Hoinkis, Błażej Puchałka, Mateusz Foks, Tomasz Beer.