Drużyna żaków zagrała z rówieśnikami z Zabłocia

Kolejny mecz sparingowy zaliczyła drużyna żaków LKS Wisła Wielka. Tym razem w ramach pierwszego w tym roku treningu, na sali w Wiśle Wielkiej zagraliśmy z zespołem żaków Orła Zabłocie. Problemy zdrowotne oraz wyjazdy na ferie sprawiły, że nasz zespół znowu był bardzo mały liczebnie - liczył 5 zawodników. W takiej liczbie przyjechali do nas goście z Zabłocia, tak więc siły były wyrównane.

Żaki LKS Wisła Wielka zagrali w następującym składzie: Szymon Pasławski, Jakub Gruszka, Kacper Bobiec, Bartłomiej Obelnicki oraz Oliwier Pajonk. Mecz rozgrywany był systemem 4 x 10 minut i był kolejną dobrą okazją do sprawdzenia naszych umiejętności. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości z Zabłocia, a po meczu został rozegrany jeszcze konkurs rzutów karnych, który wywołał wśród młodych zawodników wiele emocji.