Mateusz Ploch w reprezentacji Młodzieżowej Ligi Futsalu w meczu z Rekordem Bielsko-Biała.

Zawodnik LKS Wisła Wielka wystąpił w meczu drużyny złożonej z graczy Młodzieżowej Ligi Futsalu z zespołem Rekordu Bielsko-Biała U-16. W spotkaniu, które odbyło się w hali Rekordu w Bielsku-Białej, padł remis 5:5 (1:0, 3:4, 1:1), a strzelcem jednej z bramek był właśnie Mateusz.

Zespół Rekordu za tydzień weźmie udział w Mistrzostwach Polski w futsalu w kategorii wiekowej U-16.

Bramki: Bartosz Pisarek, Kamil Pustelnik, Mateusz Ploch, Wojciech Kokot, Fabian Pustelnik.

Skład: Przemysła Niesyto, Wojciech Morkisz (bramkarze), Piotr Noga, Kamil Pustelnik, Bartosz Kozik, Fabian Pustelnik, Wojciech Kokot, Bartosz Pisarek, Michał Pustelnik, Mateusz Ploch, Jan Kędzior, Patryk Mizera, Patryk Śleziona.

Źródło: http://www.posir.pszczyna.pl