Czwarte zwycięstwo juniorów młodszych

W czwartej kolejce spotkań Tyskiej Ligi juniorów młodszych naszym rywalem była drużyna LKS Mizerów. Do spotkania przystępowaliśmy z kompletem trzech zwycięstw i to wysokich - w tym sezonie wygrywaliśmy z Siódemką Tychy 5:0, Nadwiślanem Góra 5:1 oraz LKS Goczałkowice 6:1. I w czwartym meczy podopieczni Trenera Radosława Kotasa podtrzymali świetną passę, pokonując w Mizerowie tamtejszy LKS aż 8:0. Po pierwszej połowie nasz zespół po dwóch bramkach Michała Lanca oraz Jakuba Pasławskiego prowadził 3:0. Druga połowa przyniosła kolejne składne akcje naszego zespołu, sunące raz po raz na bramkę Mizerowa. Bramkę na 4:0 zdobył Jakub Tabiś, który wystąpił w drużynie juniorów korzystając z pauzy pierwszej drużyny. Kolejne dwa gole dołożył nasz napastnik Artur Pinocy i prowadziliśmy już 6:0. Ostatnie dwie bramki zdobyli bracia Ploch - najpierw bardzo dobrze zachował się Adam Ploch, a wynik ustalił świetnie wykańczając akcję Michał Ploch. Czyste konto do końca spotkania zachował nasz bramkarz Szymon Czembor i mecz zakończył się naszą wygraną 8:0 (3:0).