Drugie miejsce żaków w turnieju ligowym w Wiśle Wielkiej

Bardzo dobry występ zaliczyła nasza drużyna żaków w ostatnim już w rundzie jesiennej turnieju ligowym. Na trudnym, bardzo mokrym i błotnistym boisku w Wiśle Wielkiej wszyscy nasi zawodnicy zaprezentowali się świetnie. Drużyna rozegrała dwa dobre spotkania, w pierwszym meczu pokonując UKS Warszowice 3:2 po dwóch bramkach Oliwiera Gołka oraz jednej Konrada Brudka. W drugim zaś długo toczyliśmy wyrównany mecz z zespołem LKS Rudołtowice-Ćwiklice, przegrywając ostatecznie 1:4, bramkę zdobył Oliwier Gołek. Dodajmy, że w obu spotkaniach graliśmy bez naszego kapitana Jakuba Wantuły, który doznał poważnej kontuzji na samym początku meczu z Warszowicami. Kubę pozdrawiamy serdecznie i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

A poniżej komplet wyników i skład naszej drużyny:

LKS Wisła Wielka - UKS Warszowice 3:2 bramki: Oliwier Gołek - 2, Konrad Brudek

LKS Rudołtowice-Ćwiklice - UKS Warszowice 5:1

LKS Wisła Wielka - LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1:4 bramka: Oliwier Gołek.

Jakub Gruszka - Piotr Beer, Jakub Wantuła, Oliwier Gołek, Konrad Brudek, Piotr Żmij, Kacper Bobiec, Jan Wala, Bartosz Obelnicki, Oliwier Pajonk, Jakub Siuta, Judyta Wrożyna, Miłosz Pala.