Pierwszy mecz drużyny skrzatów

We wtorek 18.10. swój pierwszy mecz rozegrali zawodnicy naszej najmłodszej drużyny - skrzatów. Na nasze zaproszenie na salę w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej przyjechał zespół UKS Warszowice. Mecz towarzyski trwał 2 x 20 minut, wzięli w nim udział nieco starsi zawodnicy LKS Wisła Wielka, młodsze dzieci wcieliły się tym razem w rolę kibiców i razem z rodzicami dopingowali naszą drużynę.  Wszyscy nasi piłkarze spisali się świetnie w swoim pierwszym prawdziwym piłkarskim meczu. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem posiadających średnio nieco starszy i bardziej doświadczony skład gości z Warszowic. Dla nas jednak nie wynik był ważny, a możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia i przede wszystkim dobra zabawa.

W meczu zagraliśmy w następującym składzie:

Wiktor Skorupka, Łukasz Stec, Paweł Siuta, Aleks Woźniczka, Boguś Hanusek, Marcel Pinocy, Maksiu Kałamała, Maja Grolik, Emilka Nowok, Martynka Pajonk, Lenka Grabiec, Zuzia Woźniczka, Mateusz oraz Helenka.

A za kilka tygodni umówiliśmy się na mecz rewanżowy, tym razem w Warszowicach.