Rozkład najbliższych spotkań piłkarskich LKS Wisła Wielka

Weekendowe granie rozpoczną nasi młodzi zawodnicy z drużyny żaków. Tym razem to nasz Klub będzie gospodarzem i organizatorem trzeciego Turnieju ligowy. Zostanie on rozegrany w sobotę 24.09. od godziny 9:00. Przypomnijmy, że razem z nami w grupie grają Leśnik Kobiór, Iskra Pszczyna oraz LKS Brzeźce.

W nadchodzący weekend rozpoczynają się rozgrywki Pszczyńskiej Ligi Młodzików, do której zgłoszona jest także i nasza drużyna. W sobotę rozegramy pierwsze spotkanie w ramach tej Ligi, na boisku Orlik w Piasku o godzinie 9:45 zmierzymy się z LKS Miedźna.

Sobota będzie bardzo pracowita dla naszych zawodników również i z zespołu juniorów młodszych. Kolejne spotkanie w lidze rozegramy na wyjeździe o godzinie 14:00 z LKS Mizerów.

Tym razem wolny weekend mają nasi najstarsi zawodnicy - na prośbę Stali Chełm Śląski mecz, który mieliśmy rozegrać w ten weekend w Chełmie Śląskim, został przełożony na 26.11.2016 r.