Seniorzy z Frydkiem, juniorzy z Goczałkowicami, trampkarze w Chełmie, a żaki w Kobiórze

W nadchodzący weekend swoje spotkania rozegrają wszystkie nasze 4 drużyny, zgłoszone do rozgrywek. Rozpoczną trampkarze młodsi, którzy w sobotni poranek o godzinie 9:30 zagrają na wyjeździe ze Stalą Chełm Śląski. Następnie o punkty w Klasie A powalczy nasz zespół seniorów. Przeciwnikiem będzie LKS Frydek, a spotkanie odbędzie się na naszym boisku w sobotę o godzinie 16:00. W niedzielę rano swój drugi turniej ligowy rozegrają żaki. Tym razem rozgrywki odbędą się w Kobiórze, od godziny 9:00. I wreszcie przedłużony weekend zakończą poniedziałkowym meczem juniorzy młodsi. Na boisku w Wiśle Wielkiej podejmiemy o godzinie 17:00 LKS Goczałkowice.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania wszystkim naszym zespołom.