Trzecie miejsce w Turnieju o Puchar Burmistrza Pszczyny; Radosław Kotas zwycięzcą konkursu rzutów karnych

Trzecie miejsce wywalczyli nasi seniorzy w Turnieju o Puchar Burmistrza Pszczyny, a przy odrobinie więcej szczęścia w rzutach karnych w półfinale, mogliśmy się pokusić o jeszcze wyższą lokatę.

W rozgrywkach grupowych zajęliśmy w naszej Grupie A pierwsze miejsce, zwyciężając w 3 spotkaniach i ponosząc 1 porażkę.
W półfinale graliśmy ze Zniczem Jankowice. W regulaminowym czasie wynik 0:0, w karnych niestety lepszy okazał się Znicz.
W meczu o 3 miejsce naszym przeciwnikiem był LKS Wisła Mała. Znowu zaliczyliśmy powtórkę z wynikiem bezbramkowym i rzutami karnymi, tym razem zakończoną jednak naszym zwycięstwem.

W finale Znicz Jankowice zagrał z LKS Studzienice. Zwycięzcą całego Turnieju okazał się LKS Studzienice, który wygrał spotkanie 1:0.

A przed meczami półfinałowymi został rozegrany konkurs rzutów karnych, który wygrał nasz grający Trener Radosław Kotas, gratulujemy.

Wyniki Grupy A:
LKS Wisła Wielka - LKS Studzionka 0:1,
LKS Wisła Wielka - LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1:0 bramka: Błażej Gad
LKS Wisła Wielka - LKS Wisła Mała 3:0
LKS Wisła Wielka - LKS Łąka 2:1 bramki Radosław Kotas, Jan Gołek.

Półfinał:
LKS Wisła Wielka - Znicz Jankowice 0:0, w karnych wygrywa Znicz

O 3 miejsce:
LKS Wisła Wielka - LKS Wisła Mała 0:0, w karnych wygrywa Wisła Wielka.

Gramy w składzie: Szymon Nagiel - Błażej Gad, Radosław Tabiś, Radosław Kotas, Marcin Spek, Jan Gołek, Kamil Walecki, Jakub Tabiś, Arkadiusz Popek.