W drugiej kolejce seniorzy na remis z Sokołem Wola - 3:3 (2:1)

W drugiej kolejce Klasy A drużyna LKS Wisła Wielka zmierzyła się ze spadkowiczem z V ligi - Sokołem Wola. Mecz stał na bardzo dobrym poziomie, prowadzony był w szybkim tempie i obfitował w mnóstwo sytuacji bramkowych. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem naszego zespołu 2:1 - najpierw już w 8 minucie meczu gola zdobył Kamil Walecki, pewnie wykorzystując świetne podanie po ziemi z lewej strony boiska naszego grającego Trenera Radosława Kotasa. W 24 minucie drużyna Sokoła wyrównała, a zdobywcą bramki był Jakub Jażdżewski. Piłkarze "Wisełki" absolutnie nie zamierzali jednak rezygnować z walki o 3 punkty i już po 7 minutach znowu wyszli na prowadzenie. W roli głównej ponownie wystąpił Kotas, doskonale egzekwując lewą nogą rzut wolny z prawej strony boiska. Ale drużyna Sokoła również nie miała zamiaru odpuścić, tak więc zapowiadała się ciekawa druga połowa. Przeciwnik już w przerwie przeprowadził dwie zmiany - na boisku pojawili się grający trener Marcin Bereza oraz Grzegorz Kuźnik. Kilka groźnych akcji z jednej i z drugiej strony nie przynosiło początkowo zmiany rezultatu, aż w końcu w 63 minucie wyrównującą bramkę zdobył Dawid Hamerla. 12 minut później natomiast drużyna gości objęła prowadzenie, zaś zdobywcą gola był Bartłomiej Więckowski. Do samego końca jednak nasi zawodnicy próbowali zmienić niekorzystny wynik. I w końcu w 86 minucie w polu karnym Sokoła faulowany był nasz Trener, zaś wyrównującą bramkę strzałem rzutu karnego zdobył Sebastian Wilk.