Wyniki ostatniego turnieju pierwszej części sezonu rozgrywek żaków

W niedzielę drużyna żaków LKS Wisła Wielka rozegrała czwarty i ostatni zarazem turniej pierwszej części sezonu. Gospodarzem turnieju był tym razem LKS Brzeźce. W pierwszym spotkaniu zagraliśmy z Iskrą Pszczyna, ulegając przeciwnikowi 1:9. Bramkę zdobył Jakub Wantuła.

W drugim meczu zmierzyliśmy się z Leśnikiem Kobiór. Szybko objęliśmy prowadzenie po strzale z rzutu wolnego Szymona Pasławskiego. Zawodnicy z Kobióra doprowadzili jednak najpierw do wyrównania, a potem w końcowej fazie meczu dołożyli jeszcze cztery bramki i spotkanie zakończyło się naszą przegraną 1:5.

I wreszcie w ostatnim meczu zagraliśmy z LKS Brzeźce. Tym razem po bardzo dobrej grze to nasz zespół okazał się lepszy, pokonując gospodarzy 6:2. Bramki w tym spotkaniu zdobywali: Jakub Wantuła - 4, Szymon Pasławski oraz Oliwier Gołek.

Drużyna żaków LKS Wisła Wielka wystąpiła w turnieju w następującym składzie: Konrad Brudek, Oliwier Gołek, Jakub Gruszka - Kacper Bobiec, Piotr Beer, Jakub Wantuła, Szymon Pasławski, Jan Wala, Bartłomiej Obelnicki, Oliwier Pajonk, Andrzej Hoinkis, Judyta Wrożyna, Jakub Siuta, Miłosz Pala.