Autor:

Adam Gerlich

Utworzono:

14.06.2015

Nie był to wielki mecz w naszym wykonaniu, jednak cel jakim były 3 punkty został zrealizowany.

Obie bramki dla naszego zespołu zdobył Marcin Szubert, który najpierw  w 21 minucie, wykorzystał idealnie podanie od Tomasza Pasternak, a w 83 minucie wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na nim.

Goście mieli tak naprawdę jedną wyborną okazję, przy wyniku 1-0 , ale znakomitą interwencją popisał się Patryk Wasilewski, i skończyło się tylko na rzucie rożnym.

Dzięki temu zwycięstwu i porażce BUKu z Uranią,wyszliśmy ze strefy spadkowej i przed ostatnią kolejką losy utrzymania leżą już tylko i wyłącznie w naszych nogach. Trzeba tylko albo i aż wygrać na wyjeździe z Sokołem Orzesze i będziemy mogli świętować utrzymanie w lidze okręgowej.