Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

18.02.2020

Mecz rozpoczął się fatalnie dla Leśnika. W 11 minucie byliśmy świadkami kuriozalnej bramki. Piłkę z kilku metrów przed bramką wybijał Marcin Myszor a ta odbiła się od Leszka Fieglera i wpadła do bramki. Później Leśnik był stroną atakującą. Kilka dobrych okazji mieli Rafał Pasternak i Rafał Białas, ale albo strzelali minimalnie obok bramki, albo dobrze interweniował golkiper gospodarzy - Bartłomiej Śmieszek. Niestety w 39 minucie niewykorzystane sytuacje się zemściły i gospodarze zdobyli drugiego gola. Centra z prawej strony, przedłużenie głową i niepilnowany w polu karnym Mateusz Kołodziej pewnie umieścił piłkę w siatce. Leśnik tuż przed przerwą miał okazję na zdobycie kontaktowej bramki, ale Bartosz Kozyra trafił tylko w słupek.

W drugiej połowie Leśnik niestety nie stworzył sobie tylu okazji co w pierwszej, natomiast Gardawice ukłuły 3 razy w ciągu 5 minut. W 54 minucie dobrą indywidualną akcją popisał się zawodnik gości, jego strzał obronił Michał Woźnica, ale po dobitce Krzysztofa Gajdy musiał wyciągać piłkę z siatki. 3 minuty później ten sam zawodnik po centrze z prawej strony i skutecznej główce z 7 metrów podwyższył wynik spotkania. Następne 2 minuty później po podaniu z prawej strony i strzale w krótki róg Grzegorza Kołodzieja było już 5:0. W 73 minucie Leśnika dobił Artur Kramorz.

6:0 - Artur Kramorz, 73 min

Sędziowali: Jakub Borkowski (główny) oraz Jacek Uryga i Eugeniusz Pluszczyk (asystenci)

Gardawice: Bartłomiej Śmieszek - Krzysztof Gajda, Artur Kramorz, Mateusz Kołodziej, Grzegorz Kołodziej (59.Mariusz Karwicki), Artur Nitkowski, Sebastian Sternal, Adam Czarnecki, Leszek Fiegler, Kamil Porwolik (59.Mateusz Koziarz), Szymon Sykulski.