Czarni Pyskowice Gospodarze

Adam Gerlich

Utworzono:

12.05.2016

Było to bardzo wyrównane spotkanie, ale co ważniejsze bardzo ciekawe. Akcje przenosiły się spod jednego pola karnego pod drugie.

Jako pierwsi gola zdobyli zawodnicy z Nędzy którzy wykorzystali nasze niezdecydowanie w defensywie.

Jednak jak tylko zaczęła się druga część spotkania Czarni natychmiast ruszyli do odrabiania strat. Udało się to już po 5 min kiedy to ładnym strzałem popisał się Jacek Czyżykowski.

Po wyrównaniu nasi zawodnicy zaatakowali jeszcze z większym animuszem i kwestią czasu wydawało się zdobycie bramki która da nam prowadzenie. Niestety mimo kilku dogodnych okazji piłka nie chciała drugi raz wpaść do bramki naszych rywali.

Z upływem czasu nasze ataki słabły, ale i tak w samej końcówce mogliśmy zdobyć zwycięskiego gola, gdyby tylko Marcin Szubert lepiej opanował piłkę.

Pod naszą bramką też kilka razy się zakotłowało, ale koniec końców spotkanie zakończyło się podziałem punktów, co z przebiegu wydarzeń wydaje się być sprawiedliwym wynikiem.

Kolejne spotkanie rozegramy w sobotę, kiedy to na wyjeździe zmierzymy się z Zuchem Orzepowice.

Dziękujemy wszystkim kibicom za przybycie i za wsparcie.