Mecze LKS Wisła Wielka w nadchodzący weekend

Zbliżający się weekend przyniesie ze sobą dwa spotkania ligowe LKS Wisła Wielka - juniorów młodszych oraz seniorów, a także pojedynek młodzików w trzeciej kolejki Pszczyńskiej Ligi Młodzików. Seniorzy w sobotę 05.11. o godzinie 13:30 zagrają na naszym boisku z Sokołem Orzesze. Sobotni przeciwnik zajmuje aktualnie ostatnią, 16 pozycję w Klasie A. W 12 dotychczasowych spotkaniach nie zdobył jeszcze punktu - wszystkie spotkania kończyły się przegranymi Sokoła.

Ważny i z pewnością emocjonujący mecz czeka zespół naszych juniorów młodszych. W niedzielę 06.11., także w Wiśle Wielkiej zagrają zaległe spotkanie z LKS Studzienice. Stawką jest pierwsze miejsce w rozgrywkach IV Ligi Okręgowej B1 Juniorów Młodszych. Przypomnijmy, że podopieczni Trenera Radosława Kotasa zajmują aktualnie pierwsze miejsce w grupie, z kompletem 21 punktów - siedem zwycięstw w siedmiu meczach. Przeciwnik plasuje się na trzeciej pozycji, mając na swoim koncie 18 punktów, po sześciu zwycięstwach i jednej porażce. Po niedzielnym spotkaniu naszych juniorów czekać będą jeszcze dwa dodatkowe mecze o ustalenie kolejności w rozgrywkach. Zostaną one rozegrane 11.11. oraz 13.11., kto będzie naszym przeciwnikiem, okaże się już w niedzielę. W przypadku zwycięstwa lub remisu naszej drużyny będzie to Czapla Kryry, jeżeli w niedzielę przegramy z LKS Studzienice, to właśnie ten zespół będzie naszym rywalem w dwumeczu o pierwsze miejsce w rozgrywkach.

Młodzicy w trzeciej kolejce Pszczyńskiej Ligi Młodzików zagrają w sobotę 05.11. o godzinie 10:30 na hali w Wiśle Małej z drużyną Znicz Jankowice I. W poprzedniej kolejce zremisowaliśmy z LKS Czarków 3:3, podczas gdy Znicz pokonał Iskrę Pszczyna III 4:3.

Dodajmy jeszcze, że zaplanowany na sobotę 05.11. mecz trampkarzy młodszych z drużyną Gol Bieruń został odwołany; zostanie rozegrany w terminie późniejszym - 19 lub 20.11.