Wygrana juniorów młodszych, remis seniorów

Dwie drużyny LKS Wisła Wielka rozgrywały w miniony weekend swoje mecze ligowe - juniorzy młodsi oraz seniorzy. Niepokonani do tej pory juniorzy rywalizowali w wyjazdowym spotkaniu z LKS Czarków. I podopieczni Trenera Radosława Kotasa ponownie spisali się świetnie, pokonując gospodarzy 6:2 (1:0). Łupem bramkowym podzielili się Artur Pinocy - 3 (49 min, 54, 64), Jakub Pasławski (17), Aleksander Gołek (46), Dominik Moczała (73).

Skład LKS Wisła Wielka:

Szymon Czembor - Witold Czech, Aleksander Gołek, Józef Gołek, Dominik Moczała - Norbert Piesiura, Adam Ploch, Michał Ploch - Michał Lanc, Artur Pinocy, Jakub Pasławski. Trener: Radosław Kotas.

Po juniorach, w niedzielne popołudnie w Wyrach, swoje spotkanie rozegrali nasi seniorzy. Przeciwnikiem była zajmująca dotychczas trzecie miejsce w A-klasowej tabeli Fortuna Wyry. W meczu dwukrotnie musieliśmy "gonić" wynik, przegrywając najpierw 1:0, a potem 2:1. Po dwóch bramkach Mateusza Kotasa, który bardzo pewnie dwukrotnie egzekwował rzuty karne, doprowadzaliśmy jednak do wyrównania i spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 2:2.

Skład seniorów:

Szymon Nagiel - Błażej Gad, Wojciech Janowski, Radosław Tabiś, Jan Gołek - Mateusz Kotas, Mateusz Ploch (46. Sebastian Wilk), Radosław Kotas - Marcin Spek, Kamil Walecki, Arkadiusz Popek (75. Krzysztof Janowski). Trener: Radosław Kotas.