Przegrana seniorów w Studzionce

Dużo emocji przyniósł nam derbowy pojedynek z LKS Studzionka. Mecz stał na dobrym, wysokim poziomie, prowadzony był w szybkim tempie i obfitował w wiele sytuacji podbramkowych. Już w 17 minucie padła pierwsza bramka - niestety dla gospodarzy. Doskonałym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się zawodnik LKS Studzionka Damian Król i przegrywaliśmy 0:1. W końcówce pierwszej połowy mieliśmy sporo okazji na zmianę rezultatu. Najpierw w 37 minucie Wojciech Janowski przerzucił piłkę nad wychodzącym bramkarzem gospodarzy; bramkarz wpadł w Wojtka, sędzia spotkania nie odgwizdał jednak przewinienia, zaś piłkę zmierzającą do bramki wybił obrońca Studzionki. Minutę później Mateusz Ploch trafił z rzutu wolnego w poprzeczkę. Również próba naszego Trenera Radosława Kotasa z 42 minuty była nieudana - Radek trafił w boczną siatkę. I wreszcie w 44 minucie po świetnym dośrodkowaniu Radka Wojtek Janowski będąc w dobrej sytuacji uderzył głową obok bramki. Druga połowa przyniosła zmianę rezultatu w 66 minucie. Bardzo dobre podanie z lewej strony boiska Kamila Waleckiego spokojnie zamienił na bramkę Wojciech Janowski. Gospodarze cały czas nie rezygnowali jednak z prób zmiany rezultatu. W 69 minucie byli już bardzo blisko - po strzale zawodnika Studzionki piłka trafiła w słupek. W 82 minucie niestety byli już skuteczniejsi i zdołali strzelić zwycięskiego gola.