Nowa grupa żaków - UKS Warszowice, LKS Rudołtowice-Ćwiklice i Football Project Suszec

Po zakończeniu pierwszej części sezonu rozgrywek żaków na kolejną część sezonu powstały nowe grupy. Zespoły, które zajęły pierwsze miejsca, stworzyły grupę "mistrzowską", pozostałe drużyny zostały podzielone przy uwzględnieniu położenia terytorialnego. I tak, nowymi przeciwnikami żaków LKS Wisła Wielka zostały zespoły UKS Warszowice, LKS Rudołtowice-Ćwiklice oraz Football Project Suszec.

W pierwszej części sezonu UKS Warszowice występował w grupie 1, gdzie zajął 3 miejsce, zdobywając 12 pkt przy bilansie bramkowym 15:40.

LKS Rudołtowice-Ćwiklice grał w grupie 2. Przed ostatnim turniejem zajmował  2 miejsce, jego zdobycz punktowa to 15 punktów, bramki: 29:28.

I wreszcie Football Project Suszec zajmował 4 miejsce w grupie 4. W trzech turniejach miał na koncie 3 punkty, bilans bramkowy 11:33.

Przypomnijmy, że nasza drużyna żaków zajęła 3 miejsce w grupie 3. Zgromadziliśmy 9 punktów, przy bilansie bramkowym 24:49.

Pierwszy turniej odbędzie się w sobotę 8.10. od godziny 10:00 w Warszowicach. Wyjazd z boiska o godzinie 9:00.