Rozkład weekendowych meczy drużyn LKS Wisła Wielka

W najbliższy weekend jako pierwsi zagra drużyna żaków. W sobotę 08.10.w Warszowicach, o godz.. 10:00 rozegra turniej ligowy w nowej grupie - z UKS Warszowice, LKS Rudołtowice-Ćwiklice oraz Football Project Suszec. Wyjazd o godz. 9:00 z boiska.

Następnie, również w sobotę, tylko o godzinie 11:00, na naszym boisku swoje spotkanie rozegrają trampkarze młodsi. Przyjeżdża do nas drużyna Znicz Jankowice, która jest aktualnym liderem naszej grupy.

Po trampkarzach przyjdzie, także w sobotę, kolej na seniorów. Na boisku w Wiśle Wielkiej będziemy podejmować LKS Studzienice. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00.

I wreszcie całość weekendowych zmagań zakończą w niedzielę juniorzy młodsi. W Kryrach zmierzymy się z Czaplą Kryry. Początek spotkania o godzinie 15:00.