Uwaga - sesja zdjęciowa wszystkich drużyn w piątek 07.10. o godzinie 17:30 na boisku LKS Wisła Wielka

Informujemy zawodników wszystkich drużyn LKS Wisła Wielka o sesji zdjęciowej, która odbędzie się w piątek 07.10, o godzinie 17:30 na boisku LKS Wisła Wielka.

Prosimy o obowiązkową obecność zawodników z zespołów skrzatów, żaków, trampkarzy młodszych, juniorów młodszych oraz seniorów. Na boisku zawodnicy poszczególnych drużyn przebiorą się w stroje meczowe i zostaną wykonane zdjęcia, zarówno poszczególnych zespołów, jak i jedno wspólne zdjęcie wszystkich członków LKS Wisła Wielka.

Zdjęcia zostaną wykorzystane do kalendarzy, które będą rozprowadzane wśród mieszkańców Wisły Wielkiej, będą umieszczane na stronie internetowej oraz wykorzystywane w innych celach promocyjnych naszego Klubu.