Trzecie miejsce żaków w Turnieju o Puchar Prezesa LKS Brzeźce

W sobotni poranek drużyna żaków LKS Wisła Wielka wzięła udział w III Turnieju o Puchar Prezesa LKS Brzeźce. W kategorii wiekowej żaków na Turniej nie dojechały dwa zgłoszone wcześniej zespoły - Raki Gostyń oraz LKS Studzionka. W efekcie w rozgrywkach wzięły udział 4 zespoły - LKS Brzeźce 2008, LKS Brzeźce 2010, UMKS Goczałkowice-Zdrój oraz LKS Wisła Wielka.

Nasz zespół radził sobie w turnieju ze zmiennym szczęściem. Mecze zaczynaliśmy dobrze, w dwóch spotkaniach szybko obejmując prowadzenie, w trzecim tocząc w pierwszej fazie wyrównany pojedynek. Wraz jednak z upływem czasu i malejącym poziomem koncentracji u naszych zawodników, przeciwnicy odwracali jednak wyniki spotkań, czasem w bardzo przekonujący sposób. Nasi młodzi zawodnicy potraktowali turniej jako kolejną lekcję na drodze do coraz stawania się coraz lepszymi piłkarzami, same zaś mecze sprawiły graczom jak zawsze wiele radości. Dodajmy, że najlepszym bramkarzem Turnieju został uznany nasz zawodnik Szymon Pasławski.

Wyniki spotkań LKS Wisła Wielka:

LKS Wisła Wielka - LKS Brzeźce 2008 2:11 bramki: Oliwier Gołek - 2

LKS Wisła Wielka - UMKS Goczałkowice-Zdrój 1:5 bramka: Bartłomiej Obelnicki

LKS Wisła Wielka - LKS Brzeźce 2010 1:1 bramka: Jakub Gruszka.

Wyniki pozostałych spotkań:

UMKS Goczałkowice-Zdrój - LKS Brzeźce 2010 11:1
LKS Brzeźce 2008 - LKS Brzeźce 2010 8:1
UMKS Goczałkowice-Zdrój - LKS Brzeźce 2008 3:2.

LKS Wisła Wielka zagrał w następującym składzie:

Szymon Pasławski, Oliwier Gołek, Jakub Gruszka, Kacper Bobiec, Piotr Żmij, Bartłomiej Obelnicki, Piotr Beer, Oliwier Pajonk.