Wygrana seniorów w pierwszy meczu sparingowym

W niedzielne popołudnie seniorzy LKS Wisła Wielka rozegrali swój pierwszy mecz sparingowy przed rundą wiosenną sezonu 2016/2017. Przeciwnikiem naszego zespołu była zajmująca drugie miejsce w skoczowskiej Klasie B drużyna Orła Zabłocie. W spotkaniu do 25 minuty utrzymywał się wynik bezbramkowy. W momencie zdobycia przez Kamila Waleckiego pierwszego gola, worek z bramkami rozwiązał się już na dobre. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:0 dla  naszej drużyny. Klasycznym hat-trickiem popisał się grający Trener Radosław Kotas, a po jednej bramce dołożyli jeszcze Jakub Tabiś, Marcin Spek, Sebastian Wilk oraz Jan Gołek. W drugiej połowie nasz łup bramkowy był równie okazały, co w pierwszej - zdobyliśmy także 8 goli. Swoje drugie trafienia zanotowali Kamil Walecki, Marcin Spek, Jan Gołek; jedną bramkę dołożył także Mateusz Ploch, a mecz zakończył się niezwykle okazałym zwycięstwem 16:0 (8:0).

Wartym odnotowania jest fakt, iż dostępu do naszej bramki bronił Paweł Skorupka. Spisywał się bardzo dobrze, pewnie wyłapując dośrodkowania i dając swoimi spokojnymi interwencjami także dodatkową pewność naszej linii obrony. Wszyscy mamy nadzieję i trzymamy mocno kciuki, aby Paweł na dobre powrócił do naszej drużyny.