Udany weekend wszystkich naszych drużyn

Bardzo udany weekend mają za sobą wszystkie drużyny LKS Wisła Wielka. Najpierw zwycięstwo w wyjazdowym meczu ze Stalą Chełm Śląski zaliczyli trampkarze młodsi - wygraliśmy ze Stalą 2:1.

Następnie, również w sobotę, grali nasi seniorzy. Na własnym boisku pokonaliśmy zawsze groźny LKS Frydek 4:1 (0:0). Bramki zdobyli Arkadiusz Popek, Wojciech Janowski, Sebastian Wilk oraz Radosław Tabiś.

W niedzielny poranek swój drugi turniej ligowy zaliczył w Kobiórze nasz zespół żaków. Drużyna spisała się bardzo dobrze, widać było postęp w grze praktycznie w każdym meczu. Wyniki są w tych kategoriach wiekowych sprawą drugorzędną, odnotujmy jednak, że odnieśliśmy pierwsze zwycięstwo w lidze, pokonując LKS Brzeźce 7:2. Bramki zdobywali w tym meczu Jakub Wantuła - 5, Konrad Brudek oraz Jakub Gruszka. Z Leśnikiem Kobiór przegraliśmy 0:5, natomiast z Iskrą Pszczyna 1:6 (bramka: Jakub Wantuła).

I wreszcie jako ostatnia zagrała nasza drużyna juniorów młodszych. W poniedziałek na boisku w Wiśle Wielkiej podopieczni Trenera Radosława Kotasa odnieśli trzecie zwycięstwo w swoim trzecim meczu ligowym. Wygraliśmy z zespołem LKS Goczałkowice 5:1.