Zwycięstwo seniorów z LKS Frydek 4:1 (0:0)

W sobotnie popołudnie nasz zespół seniorów zmierzył się z drużyną LKS Frydek. Spotkanie, szczególnie w pierwszej połowie, w naszym wykonaniu delikatnie mówiąc nie zachwyciło. Dopisało nam również na początku drugiej połowy szczęście - goście nie wykorzystali dobrych okazji do strzelenia bramki. Nasi zawodnicy rozkręcili się za to wyraźnie po strzeleniu pierwszego gola - w 61 minucie po świetnym podaniu Wojciecha Janowskiego bramkę zdobył Arkadiusz Popek. Po upływie minuty prowadziliśmy już 2:0 - tym razem gola zdobył sam Wojtek Janowski wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem. Trzecią bramkę zdobył w 84 minucie wprowadzony na boisko w drugiej połowie Sebastian Wilk, pewnie wykorzystując idealne podanie Sebastiana Pinocego. Gol na 4:0 padł po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w wykonaniu Radosława Tabisia, które znalazło drogę do bramki gości. Niestety nie udało się zachować nam czystego konta - w ostatniej akcji spotkania straciliśmy bramkę i mecz zakończył się wynikiem 4:1 (0:0).